close Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých počítačov, na individuálne nastavenie služieb, analytické a štatistické účely aj na prispôsobenie zobrazenia obsahu a reklamy. Táto stránka môže obsahovať aj cookies tretích strán. Ak budete pokračovať v používaní stránky, predpokladáme, že Vám vyhovuje aktuálne nastavenie, ktoré však môžete kedykoľvek zmeniť.

MINIMALIZMUS | V jednoduchosti je krása - drevené hodiny

Posted by      Comments 0  views 181
Menej je viac - veta, ktorú každý z nás pozná dokonale a neraz sme sa presvedčili o tom, že to je aj naozaj tak. Platí to aj pre našu novú kolekciu drevených hodín. Hodiny sú navrhnuté v jemných líniách čiar a kruhov a tak pôsobia veľmi čistým a elegantným dojmom.
Read More

VIANOCE | 5 alternatív klasického vianočného stromčeka

Posted by      Comments 0  views 322
Či už je v stojane alebo visí zo stropu ako v minulosti, či je nový alebo už má za sebou pár rokov a zničených konárikov, či je malý alebo jeho vrcholček sa dotýka stropu, umelý alebo vôňa živého rozvoniava po celom dome - nech je akýkoľvek v každej svojej podobe má svoje čaro.
Read More
Rozhovor s majiteľom firmy Sentop s.r.o. o profesijnom ale aj o jeho súkromnom živote: "Nič v živote nepríde hneď a na všetko treba čas, kým sa veci ustália a dozrejú. Nápady vo firme prichádzajú taktiež postupne a všetko si vyžaduje dôkladné premyslenie a zváženie."
Read More