• -25%
Náramok na ruku - Lapis lazuli - FI 4 mm
Náramok na ruku - Lapis lazuli - FI 4 mm
Náramok na ruku - Lapis lazuli - FI 4 mm
Náramok na ruku - Lapis lazuli - FI 4 mm
Náramok na ruku - Lapis lazuli - FI 4 mm
Náramok na ruku - Lapis lazuli - FI 4 mm

Náramok na ruku - Lapis lazuli - FI 4 mm

Značkové náramky X-MOMO

Ak chcete ozdobiť svoje zápästie a zároveň spraviť niečo pre svoje zdravie, tento model je pre Vás stvorený. Ideálnou voľbou pre Vás sú náramky z polodrahokamov. 

Dĺžka náramku
N000024-4
5,88 € 7,84 € -25%

Informácie o výrobku

Lapis Lazuli je ochranný kameň, ktorý umožňuje naviazať kontakt s Vašimi duchovnými sprievodcami. Dokáže rozpoznať hrozbu duševného útoku, zastaví nepriaznivé vplyvy a vráti útočiacu energiu späť k svojmu zdroju. Určí sile vyrieknuté slová a dokáže zvrátiť nešťastie alebo napraviť nerovnováhu spôsobenú v minulosti mlčaním.
Lapis lazuli otvára tretie oko a udržuje rovnováhu krčnej čakry. Napomáha k dosiahnutiu stavu osvietenia, uľahčuje vyvolávanie a výklad snov a zvyšuje duševné schopnosti. Umožňuje duchovné cesty a stimuluje osobnú a duchovnú silu. Lapis lazuli funguje ako účinný zosilňovač myšlienok. Podnecuje vyššiu schopnosť mysle, prináša objektívny a zreteľne jasný pohľad. Podporuje rozvoj osobnosti, tvorivých schopností pomocou ich naladenia na zdroj poznania. Lapis lazuli Vám pomôže vyrovnať sa s pravdou bez ohľadu na to, kde ju objavíte a prijať všetko, čo sa dozviete.

Liečebné využitie:
Lapis lazuli (lazurit) potláča bolesť, zvlášť migrény a bolesti hlavy. Pomáha prekonávať depresie. Blahodárne pôsobí na respiračný a nervový systém, krk, hlasivky, štítnu žľazu, orgány zaisťujúce detoxikáciu tela, kostnú dreň, detskú žľazu a imunitný systém. Pomáha pri náprave poškodenia sluchu a čistí krv. Účinkuje proti nespavosti a závratnom. Znižuje krvný tlak.

Umiestnenie/ nosenie :
Nosiť na treťom oku alebo položiť. Lapis lazuli (lazurit) dávať vždy nad bránicu, kdekoľvek medzi hrudnou kosťou a temenom hlavy.

Farba: temne modrý so zlatými pyritovými škvrnami
Vzhľad: temný žilkovaný, vyzerá ako nočná obloha
Znameniam zverokruhu: Panna, Strelec
Dĺžka: individuálna, je potrebné napísať pri objednávke do poznámky, obvod vašej ruky NA TESNO .

Náramky vyrábame na zákazku podľa vášho želania. Prosíme milých klientov aby boli trpezliví, ak sa oneskoríme s výrobou.

 

Detaily produktu

Nové

Reviews (0)

No reviews

Produkty v rovnakej kategórii: 8

Recenzie Všetky recenzie

Súhrn

0

(0 Recenzie)

Ak chcete filtrovať recenzie, vyberte riadok nižšie.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)
Pridať recenziu môžu iba používatelia, ktorí si produkt už kúpili.

Zatiaľ nemáme žiadne recenzie zákazníkov.

Product added to wishlist