VITAJTE V NAŠOM DREVENOM SVETE

 

Kto sme?

Sme rodinná firma sídliaca na Orave s výhľadom na dokonalé vrcholky Západných Tatier či dominantného vrchu Veľký Choč.

Naše detstvo sme s terajšou pani manželkou obaja prežili v malebnej dedinke na severe Slovenska v obklopení nádhernou prírodou kde sme vychovali aj naše 3 deti.

Robí nám obrovskú radosť, že už od roku 2017 môžeme pre Vás vyrábať závesné drevené dekorácie a doplnky do vašich domovov.

ROZHOVOR | Kto je zakladateľ firmy a čo ho na práci najviac baví?

 

Marián

Majiteľ, dizajnér, tvorca

V mladosti som vyštudoval stolársku školu, vďaka ktorej svoje vedomosti a poznatky môžem aplikovať aj v praxi pri výrobe a samozrejme - láska k drevu mi ostala dodnes. Ďakujem za vašu priazeň - a dúfam, že sa vám naše produkty páčia. Ak vás zaujíma to, kto som v súkromnom živote a ako vznikol SENTOP, tak sa to dočítate TU. Dočítate sa napríklad aj to, akým životným krédom sa riadim celý môj život alebo to, aké bolo zúčastniť sa Dámskeho klubu v RTVS a samozrejme mnoho iných zaujímavých veci čo ste určite netušili.

 

Monika Junior

Zákaznícky servis, dizajnérka, grafička

Mojou hlavnou úlohou je s vami komunikovať, aby vaša objednávka bola presne podľa vašich predstáv. Taktiež tvorím grafiku, fotím a navrhujem naše produkty, píšem blog, starám sa o náš e-shop a mnoho iného. Ak máte akúkoľvek otázku - tak som tu kedykoľvek pre vás. Ako 15-ročná som si od rodičov požičala 20,-€ za ktoré som nakúpila tovar a tak sa začala písať história SENTOPU. Ak chceš vedieť o tom viac - dočítaš sa to TU.

 

Monika Senior

Balenie tovaru, kontrolórka, rozdávačka darčekov

V našej dielni sa starám hlavne o kvalitné balenie a bezpečnú prepravu zásielok až k Vám domov. Veľmi dbám na to, aby výrobky boli poctivo vyrobené bez jednej chybičky, niekoľko krát každý výrobok kontrolujem a ak sa mi niečo nepáči - určite Vám ho nepošleme a vaša objednávka ide znova do výroby. Je pre nás všetkých veľmi podstatné, aby ste boli maximálne spokojní a aby sa nám naše dekorácie páčili. Ku každej objednávke dávam aj drobné darčeky podľa môjho výberu, ktoré verím, že vás určite potešia. Robíme to pre vás ♥

 

Janka

 

Tomáš & Tomáš

 

Kontaktné informácie:

Marián Bočkaj

Tel. kontakt: +421 915 371 630

E-mail: info@sentop.sk

 

Monika Bočkajová

Tel. kontakt: +421 948 838 999

E-mail: monika@sentop.sk

 

Fakturačné údaje:

Sentop s.r.o.

Oravský Podzámok 288

027 41 Oravský Podzámok

IČO: 46835318

Product added to wishlist